Działka leśno-budowlana, Bartodzieje koło Radomia

Bartodzieje
dzialka
sprzedaz

Cena PLN

925000 zł
Powierzchnia: m2
Liczba pokoi:
Piętro:
Rok budowy:
Rodzaj budynku:
Stan:

Nr oferty

76/11864/OGS
Bartodzieje

Do sprzedaży okazała działka z własnym lasem, z możliwością zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Działka położona w malowniczej miejscowości Bartodzieje (gm. Jastrzębia), w odległości ok. 13 km od Radomia. Spokojna, cicha okolica, w pobliżu lasy, rzeka i park. W odległości zaledwie 2,5 km stacja kolejowa PKP – Bartodzieje, w odległości ok. 19 km Port Lotniczy Radom-Sadków. W okolicy znajdują się także: sklepy, szkoła, przychodnie lekarskie, gabinet weterynaryjny, dom weselny, kościół, a także warsztaty samochodowe i myjnia.

Działka ma powierzchnię 13200 m2, płaskie ukształtowanie terenu i kształt prostokąta (o przybliżonych wymiarach: szer. 38 m, dł. 337 m).

Dostępne media: sieć wodociągowa i telekomunikacyjna (w drodze, tuż przy działce); słup energetyczny na działce.
Działka ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej; dojazd do działki gminną drogą asfaltową. 

Część działki (od strony drogi) zabudowana niedużym budynkiem mieszkalnym; nieopodal budynku studnia głębinowa oraz pozostałość po budynku gospodarczym. Na pozostałej części działki znajduje się stary iglasty las (z przewagą sosen, gdzieniegdzie występują też brzozy).

Działka objęta MPZP i położna na dwóch terenach elementarnych (oznaczonych symbolami 5MN i 3ZL). Część działki o pow. ok. 3000 m2 (położona na terenie 5MN) przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z możliwością m.in. zabudowy usługowej i drobnej działalności produkcyjnej. Pozostała część działki (położona na terenie 3ZL) stanowi teren lasów, z możliwością m.in. realizacji obiektów małej architektury. Szczegółowe informacje poniżej.
 
Przeznaczenie podstawowe dla terenu oznaczonego symbolem 5MN – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; za zgodne z tym przeznaczeniem uznaje się również towarzyszące zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej: budynki gospodarcze i garaże, miejsca postojowe, wiaty i altany, dojścia i dojazdy, zieleń urządzoną. Przeznaczenie uzupełniające to m.in.: zabudowa usługowa, drobna działalność produkcyjna, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej.
Parametry zabudowy działki w części 5MN:
– maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy: 30%
– maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy: 0,8
– minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej: 40%
– maksymalna wysokość budynków: mieszkalnych jednorodzinnych – 12m, pozostałych – 5m 
– liczba kondygnacji dla budynków: mieszkalnych jednorodzinnych – nie większa niż 3, pozostałych – nie większa niż 2.
Minimalna powierzchnia działki 800 m².

Przeznaczenie podstawowe dla terenu oznaczonego symbolem 3ZL – teren lasów. Przeznaczenie uzupełniające : a) realizowane dla celów rekreacyjnych obiekty małej architektury, urządzenia turystyczne i ciągi pieszo-rowerowe, których realizacja nie powoduje konieczności wyłączenia gruntu z produkcji leśnej, b) obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej, których realizacja nie powoduje konieczności wyłączenia gruntu z produkcji leśnej. 

INFORMACJE DODATKOWE
Istnieje możliwość zakupu przeciwległej działki (rolno-budowlanej) o pow. 4500 m² łącznie z działką leśno-budowlaną (o pow. 13200 m2) za łączną cenę 1 265 000 zł.

Działka rolno-budowlana, o pow. 4500 m2, ma płaskie ukształtowanie terenu, kształt regularnego prostokąta (o przybliżonych wymiarach: szer. 38 m, dł. 113 m) i jest w całości ogrodzona. Działka ta objęta jest MPZP i położona na terenie o kilku funkcjach. Na działce tej możliwa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zabudowa usługowa i drobna działalność produkcyjna oraz zabudowa zagrodowa (w tym m.in.: budynki mieszkalne jednorodzinne, inwentarskie, gospodarcze i garażowe, miejsca postojowe, wiaty i altany, wchodzące w skład zabudowy zagrodowej).

Po bliższe szczegóły zapraszam do kontaktu.

Kontakt

Jesteś zainteresowany ofertą? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.