Działka budowlana, Radzymin, 2 km od centrum

Radzymin
dzialka
sprzedaz

Cena PLN

575000 zł
Powierzchnia: m2
Liczba pokoi:
Piętro:
Rok budowy:
Rodzaj budynku:
Stan:

Nr oferty

63/11864/OGS
ul. Kolonia pod Lasem
Radzymin

Do sprzedaży duża działka budowlano-usługowa, położona w zielonej części miasta Radzymin (pow. wołomiński), przy ul. Kolonia Pod Lasem. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym oraz niezabudowana nieruchomość porośnięta drzewami. W pobliżu działki znajdują się: sklep spożywczy, restauracja oraz przystanki autobusowe linii R31 i L31. W odległości ok. 1 km mieści się przedszkole, siłownia i gabinet weterynaryjny.
 
Działka ma powierzchnię 2819 m2 i jest w całości ogrodzona (metalowa siatka, furtka i przesuwna brama wjazdowa). Posiada płaskie ukształtowanie terenu i kształt przypominjący prostokąt (o przybliżonych wymiarach: długość ok. 113 m i 129 m, szerokość ok. 27 m i 40 m). Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej (ul. Kolonia Pod Lasem).
 
Teren, na którym znajduje się działka objęty jest MPZP i oznaczony symbolem MN2/U. Teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą o charakterze miejskim lub willowym oraz pod różne funkcje usługowe.

Uzbrojenie działki: prąd. Dostępne uzbrojenie w drodze (tuż przy działce): prąd, woda, gaz, sieć kanalizacyjna i telekomunikacyjna.  
 
Zagospodarowanie działki: na działce znajdują się drzewa (głównie w okolicy jej ogrodzenia); na działce został posadowiony słup, w celu zamontowania oświetlenia i kamer. Na terenie działki tymczasowo znajdują się sprzęty i materiały należące do właściciela; zostaną one usunięte z terenu przed wydaniem działki kupującemu. 

Polecam tę nieruchomość ze względu jej lokalizację i cenę; kupujący nie płaci PCC.

Zapraszam na prezentację i po bliższe szczegóły.

Kontakt

Jesteś zainteresowany ofertą? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.